List of placed students in AY 2019-20

Sr. No.

Name of student

Year of passing

Name of Employer

1

Shinde Nikhil Ashok

2020

Cognizent

2

Gorhe Sarthak Sanjay

2020

TCS

3

Aware Meena Changdev

2020

TCS

4

Daunde Gaurav Gorakshanath

2020

Zensoft

5

Ankush Kumar

2020

Eratronics

6

Sonawane Akash

2020

Eratronics

7

Kurhe Siddheshwar

2020

Eratronics

8

Mahajan Siddharth

2020

Nainko Exim Rajangaon

9

Jadhav Umesh

2020

Nainko Exim Rajangaon

10

Ghare Sagar

2020

Fox

11

Anuja Nichit

2020

Cognizant

12

Akansha Shinde

2020

Wipro

13

Mangesh Sirsath

2020

Rishabh Instruments

14

Chetan Charmal

2020

Rishabh Instruments

15

Chinmay Rana

2020

Ubisoft

16

Parth R Rane

2020

Ubisoft

17

Sherkar Krishna

2020

Ubisoft

18

Walzade Shubham A

2020

Ubisoft

19

Lande Omkar

2020

Justdial

20

Petare Saurabh

2020

Justdial

21

Satre Mayur

2020

Justdial

22

Gadhave Suhas

2020

Justdial

23

Pawar Pratiksha

2020

Justdial

24

Gosavi Gauri

2020

Justdial

25

Bachkar Pravin Shivaji

2020

Computronics

26

Deshmukh Ravindra Sanjay

2020

Computronics

27

Dusane Sawin Suryakant

2020

Computronics

28

Petare Saurabh Bhausaheb

2020

Computronics

29

Alhat Swati Vijayanath

2020

Dhoot Transmission

30

Argade Ankita Sambhaji

2020

Dhoot Transmission

31

Aware Diksha Yuvraj   

2020

Dhoot Transmission

32

Bhadange Kaveri Vijay

2020

Dhoot Transmission

33

Borawake Saurabh Dnyaneshwar

2020

Dhoot Transmission

34

Dagadu Dipali Janardhan

2020

Dhoot Transmission

35

Darunkar Pooja Santosh

2020

Dhoot Transmission

36

Deshmukh Ravindra Sanjaykumar

2020

Dhoot Transmission

37

Dhat Shubhangi Shivaji

2020

Dhoot Transmission

38

Gosavi Gauri Shrikrishna

2020

Dhoot Transmission

39

Harba Anjali Gorakh  

2020

Dhoot Transmission

40

Hingmire Pooja Nandkumar

2020

Dhoot Transmission

41

Jagzap Rohini Sanjay

2020

Dhoot Transmission

42

Kakade Pooja Sanjay      

2020

Dhoot Transmission

43

Kanawade Pallavi Bharat

2020

Dhoot Transmission

44

Kangane Varsha Prabhakar

2020

Dhoot Transmission

45

Kanhore Shreeya Ravindra

2020

Dhoot Transmission

46

Kolhe Shital Sampat

2020

Dhoot Transmission

47

Kurumkar Pratiksha Bhagwan

2020

Dhoot Transmission

48

Lute Punam Ravindra

2020

Dhoot Transmission

49

Autade Pratiksha Satish

2020

Dhoot Transmission

50

Mali Sonal Dnyaneshwar

2020

Dhoot Transmission

51

Nawale Pooja Babasaheb

2020

Dhoot Transmission

52

Nisal Samruddhi Sunil

2020

Dhoot Transmission

53

Pansare Megha Ashok

2020

Dhoot Transmission

54

Patel Dolly Abhijit

2020

Dhoot Transmission

55

Pawar Pratiksha Ramesh

2020

Dhoot Transmission

56

Phepale Pooja Bandu

2020

Dhoot Transmission

57

Ranshur Priyanka Arjun

2020

Dhoot Transmission

58

Rasane Manasi Rameshwar

2020

Dhoot Transmission

59

Sabne Shraddha Vilas

2020

Dhoot Transmission

60

Salunke Komal Ramesh

2020

Dhoot Transmission

61

Salve Kranti Uttam

2020

Dhoot Transmission

62

Sanap Chanchali Shivaji

2020

Dhoot Transmission

63

Shinde Payal Vikas

2020

Dhoot Transmission

64

Shinde Rutuja Suhas

2020

Dhoot Transmission

65

Thete Prajakta Bajirao

2020

Dhoot Transmission

66

Tupe Sonali Vijay

2020

Dhoot Transmission

67

Wadekar Prajakta Pravin

2020

Dhoot Transmission

68

Wakchaure Sadichchha Suresh  

2020

Dhoot Transmission

List of placed students in AY2018-19

Sr. No.

Name of student

Year of passing

Name of Employer

1

aher shubham ravindra

2019

TCS

2

sonawane sagar tulshiram

2019

TCS

3

kshirsagar shraddha rajendra

2019

TCS

4

dange bhawana uttam

2019

TCS

5

khan farhan gufran

2019

TCS

6

wakhare kirti mohan

2019

TCS

7

folane anuradha ashok

2019

TCS

8

patil pavan ravindra

2019

KPIT

9

aher babasaheb rajendra

2019

KPIT

10

anap gayatri babasaheb

2019

INFOSYS

11

patil shubham prakash

2019

INFOSYS

12

patil gajanan sudhakar

2019

INFOSYS

13

chaudhari gaurav vishwanath

2019

COGNIZANT

14

aher shubham babasaheb

2019

COGNIZANT

15

khalkar harshada balasaheb

2019

COGNIZANT

16

mutekar arjun prashant

2019

COGNIZANT

17

wakhare vrushali rajendrasa

2019

COGNIZANT

18

koul simran mr. sanjay koul

2019

AMAZON

19

jagtap neha sanjay

2019

AMAZON

20

deokar bhushan sitaram

2019

STERLING AND WILSON

21

aher shubham babasaheb

2019

WIPRO

22

nikita lawande

2019

TCS

23

aishwarya joshi

2019

TCS

24

deokar rupesh

2019

TCS

25

kate monika

2019

TCS

List of placed students in AY2017-2018

Sr. No.

Name of student

Year of passing

Name of Employer

1

Abhale Pooja Bhausaheb

2018

 Flextronices ,Technologies Pune

2

Bansode Amruta Sanjay

2018

 COGNIZANT, Chennai

3

Bansode Komal Sanjay

2018

Cognizent, Pune

4

Barhate Shivam Ganpat

2018

Eetamax Energy Solutions Pvt. Ltd. Ahmednagar

5

Berad Rameshwar Pandit

2018

 Flash Electonices ,Pune

6

Bhosle Abhishek David

2018

 Erai Tecnologies Pvt Ltd, Pune

7

Bokadiya Shubham Pravin   

2018

Eetamax Energy Solutions Pvt. Ltd. Ahmednagar

8

Gade Komal Sudhakar

2018

 Cognizant

9

Gadhave Kiran Bhausaheb

2018

 Credenca,Pune

10

Gaikwad Govinda Balasaheb

2018

 Persistent

11

Gaikwad Shraddha Subhash

2018

Dxc Technology,Pune

12

Gawali Kanchan Eknath

2018

 Mimilec

13

Handi Hrushikesh Rajendra

2018

 Panchshil Telecom

14

Hiwale Bhagyashri R.

2018

Eetamax Energy Solutions Pvt. Ltd. Ahmednagar

15

Hole Mohit Sanjay

2018

 Ukb Electonices Pune

16

Inamdar Vajid Sadikali

2018

 Tata,Cunsultancy Services,Mumbai

17

Jadhav Pallavi Ramesh  (Tfws)

2018

 Accenture

18

Jagtap Rahul Suresh

2018

 Precise

19

Jagtap Vinayak Laxman

2018

Cognizent, Pune

20

Kale Vijay Rajendra

2018

 Zensar

21

Lakare Pratiksha Dilip

2018

 Nvidia

22

Revanwar Wrishabh Vaijanath

2018

 Global Edge,Bangulru

23

Sable Vaibhav Shivaji   (Tfws)

2018

 Adecco,Bangalore

24

Samindre Akash Madhukarrao

2018

 TCS,Pune

25

Sayyad Tanvirara Ismail

2018

 KRIS KROS,Pune

26

Shaikh Aman Anwar

2018

Eetamax Energy Solutions Pvt. Ltd. Ahmednagar

27

Shinde Gayatri Rajendra

2018

 Wipro,

28

Yadav Rajkumar Kailashnath

2018

 Atos Syntel,Pune

29

Jadhav Kanchan Suryabhan

2018

 Kpit

30

Kulkarni Pranjali P.

2018

 Devtech

31

Patharkar Ankita Ravindra

2018

 Ba, Continum India Pvt Ltd

32

Roham Priya Devidas

2018

 Eureka Industrial Equipments Pvy Ltd,Pune

33

Salunke Kaveri Arun

2018

Dxc Technology,Pune

34

Sankh Yugandhara Dinesh

2018

 WNS,Pune

35

Takate Gayatri Arvind

2018

Accenture,Mumbai

36

Todmal Vaishnavi Pradeep

2018

Hal,Pravara Aviation Institute

37

Warade Rajashri Vasant

2018

Kpit,Pune